Objednávky 736 537 610

Vážení pacienti,
prosíme, NOVĚ se objednávejte na vyšetření k lékaři nebo pro vystavení receptu na telefonním čísle: 736 537 610. Vaše telefonáty vyřizuje naše nová kolegyně, v pracovní dny od 7:00 - 15:00 hodin. Pro objednání nebo vyřízení dotazu můžete použít e-mail: info@nandana.cz. na Váš dotaz odpovíme do 24 hodin.
Děkujeme, tým Nandana

Hledáme fyzioterapeuta/tku

Hledáme fyzioterapeuta/tku

Hledáme fyzioterapeuta/tku k posílení našeho týmu v Ostravě, Opavě a Bruntálu.

Pokud máte zájem o smysluplnou práci s lidmi a ještě k tomu v kolektivu skvělých kolegů, pak jste tady na správném místě. Do našich poboček totiž hledáme novou posilu, která by rozšířila náš tým a pomáhala zlepšovat zdraví pacientů.

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru
  • čistý trestní rejstřík
  • vstřícnost, spolehlivost, zodpovědnost a profesionalitu
  • ambici podílet se na vybudování jednoho z nejlepších pracovišť v regionu

Co nabízíme:

  • práci na zkrácený úvazek i HPP
  • nadstandartní platové ohodnocení
  • práce s profesionálními sportovci
  • práci v příjemném kolektivu
  • práci s moderními přístroji · možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat na email: fyzioterapie@nandana.cz