Objednávky 736 537 610

Vážení pacienti,
prosíme, NOVĚ se objednávejte na vyšetření k lékaři nebo pro vystavení receptu na telefonním čísle: 736 537 610. Vaše telefonáty vyřizuje naše nová kolegyně, v pracovní dny od 7:00 - 15:00 hodin. Pro objednání nebo vyřízení dotazu můžete použít e-mail: info@nandana.cz. na Váš dotaz odpovíme do 24 hodin.
Děkujeme, tým Nandana

O nás

Naše ortopedické ambulance najdete v Ostravě, Bruntálu a nově také v Opavě. Náš zdravotnický tým zajišťuje svým pacientům nadstandardní zdravotní péči v oblasti ortopedie a fyzioterapie. K léčbě využíváme nejmodernější lékařské vybavení a postupy.

V ordinacích provádíme klasické vyšetření lékařem, kdy s vámi lékař zkonzultuje váš problém a doporučí vhodnou léčbu. Specializujeme se na dospělou, dětskou a sportovní ortopedii. Zabýváme se traumatologií pohybového aparátu, poradnou zad a také specializovanou protetikou s výrobou ortopedických vložek. Vyšetřit si u nás můžete také nechat kyčle svého miminka v rámci prevence a léčby dysplazie. Aplikujeme také léky do kloubů, vazů, šlach a měkkých tkání, podáváme analgetické infuze. Nově u nás také můžete využít služby fyzioterapie. V rehabilitaci využíváme prvky vývojové kineziologie, měkké a mobilizační techniky. Současně kombinujeme s prvky SM systému a dalších typů korekčního cvičení.