Objednávky 736 537 610

Vážení pacienti,
prosíme, NOVĚ se objednávejte na vyšetření k lékaři nebo pro vystavení receptu na telefonním čísle: 736 537 610. Vaše telefonáty vyřizuje naše nová kolegyně, v pracovní dny od 7:00 - 15:00 hodin. Pro objednání nebo vyřízení dotazu můžete použít e-mail: info@nandana.cz. na Váš dotaz odpovíme do 24 hodin.
Děkujeme, tým Nandana

Reference

Rozhovory, besedy, reportáže, poděkování.

Poděkování

Podolský Lumír, Ostrava-Hrabůvka
Dovolte mi touto cestou poděkovat všem lékařům, sestřičkám a dalšímu personálu ortopedického oddělení Vaší nemocnice, pod vedením pana primáře MUDr. Martina Holinky PhD., za veškerou péči, kterou mi věnovali při mé opětovné plánované TEP operaci levé kyčle. Zvlášť srdečně bych chtěl poděkovat panu primáři MUDr. Holinkovi a operatéru MUDr. Janu Kubálkovi za jejich perfektní a vysoce profesionální a lidský přístup k nám, pacientům, což lze říct i o celém pracovním kolektivu lékařů a sestřiček tohoto ortopedického oddělení.
Jsem po zákroku již čtyři měsíce a pomalu si zvykám na nový život a chůzi bez berlí a všudypřítomné bolesti nohou.
Ještě jednou moc všem děkuji.

Nikola Chotárová, Ostrava
Chtěla bych touto formou ještě jednou poděkovat všem, se kterými jsem se v nemocnici setkala. Od 21.6. do 23.6. jsem byla v rukou vrchní sestřičky, paní Mgr. Brachaczkové, a celého týmu sestřiček na oddělení ortopedie, u vás, v nemocnici Karviná Ráj. Od začátku procesu působili všichni naprosto úžasně. Pan doktor na ARO, profesionál, vše perfektně vysvětlil, řekl mi rozdíly mezi anesteziemi, doporučil tu nejvhodnější a zároveň působil jako správný chlap, co i závažnější témata dokáže vysvětlit s humorem. Rovněž sestřička byla velice příjemná.
Po nástupu na lůžkové oddělení ortopedie jsem opravdu „zírala“. :)Sestřičky ze všech směn byly naprosto úžasné!! Celková péče opravdu na 1*! Ihned mě zkontroloval pan doktor, popsal, jak bude operace probíhat a ptal se, zda všemu rozumím a je vše v pořádku apod. Opravdu velmi příjemný pocit, protože i když je to součástí jejich práce, ne vždy je tenhle milý a vstřícný přístup automatický.
Skládám obrovskou poklonu a respekt těmto andělům v bílém, protože pozorovat, jak dennodenně opravdu létají od pacienta k pacientovi, starají se jak o ty nejzákladnější lidské potřeby, tak o všechno ostatní… V podstatě se nezastaví, ať je den, či noc. Musejí se potýkat s všemožným typem lidí a zvládají to s úsměvem na tváři, i když věřím, že často téměř padají vyčerpáním. To je něco naprosto úchvatného.
Musím říct, že takovou péči jsem opravdu v životě nezažila a že to bylo chvílemi až dojemné. ❤️ Co se týče samotné operace, velice děkuji celému operačnímu týmu, pan primář Holinka, který je zároveň „mým“ panem doktorem, co se týče ortopedie obecně, je naprosto úžasný muž. Vyhledala jsem jej právě na základě kladných zkušeností přátel a známých a nikdy toho nebudu litovat. Snažil se, aby se koleno uzdravilo pokud možno přirozenou cestou a operaci bral opravdu jako poslední možnost, protože vždy je to přeci jen větší zákrok do těla. Je velmi lidský, příjemný a milý a zároveň si dovolím říct, že špička ve svém oboru.
Každopádně pochvalu si zaslouží naprosto všichni, od sestřiček, které byly úplně perfektní, držely mě za ruce, když jsem byla krapet více nervózní. :) Bavily se se mnou a vtipkovaly, když viděly, že jsem se bála (ačkoli vůbec nebylo proč). Přes pana doktora, který mi podával anestezii a měl se mnou svatou trpělivost, přes všechny ostatní, kteří při operaci byli velmi nápomocni a udržovali nejen mě v dobré náladě, a celou dobu operace se o mne se vším všudy starali, až po skvělé milé a pečlivé sestřičky na dospávacím oddělení. :) Moc se omlouvám, že je dopis takto dlouhý, ale upřímně, kdybych měla vypsat vše, co na všech obdivuji, asi byste četli ještě hodinu.
Ještě jednou tedy tímto děkuji všem, nejen za sebe a za úžasnou péči, kterou jste celou dobu poskytovali, ale za všechny pacienty. Za to, že jste všichni neuvěřitelně pracovití, opravdu se vyznáte v tom, co děláte a zároveň to děláte s láskou a úsměvem na tváři.

Matoušková Jana, Horní Datyně
Začátkem února jsem byla hospitalizovaná v Nemocnici s poliklinikou Karviná Ráj na oddělení ortopedie. Byla mi provedena miniinvazivní operace kladívkového prstu primářem tohoto oddělení MUDr. Holinkou. Operace proběhla bez komplikací. Přístup pana primáře byl profesionální. Byly mi také zodpovězeny a vysvětleny všechny dotazy o průběhu operace. Příkladný byl přístup zaměstnanců celého oddělení lékařů a sestřiček. Sestřičky na lůžkovém oddělení byly pozitivní, usměvavé a velice ochotné.

BcA. Petra Tomášková, Krnov
Vážený pane řediteli, dovolte mi vyjádřit pochvalu a poděkování Ortopedickému oddělení Vaší nemocnice Karviná Ráj – Orlová, jmenovitě p. MUDr. Jiřímu Stoškovi a p. primáři MUDr. Zdeňku Bělíkovi. Chtěla bych vyzdvihnout možnost programu jednodenní péče u artroskopie kolene, kterou jsem v říjnu podstoupila a velmi ji uvítala i za cenu, že za operací budu muset cestovat. Děkuji za výbornou předoperační domluvu s p. MUDr. Bělíkem, za velmi kvalitně provedenou práci p. MUDr. Stoška a za velmi lidský přístup a skvělou péči celého personálu. Po operaci jsem koleno mohla už druhý den zatěžovat a nyní, pouhé tři týdny od operace, jsem zcela bez potíží. Překvapila mě velmi rychlá rekonvalescence. Z celého průběhu jsem velmi nadšená a ráda Ortopedické oddělení Vaší nemocnice dále doporučím. S přáním mnoha spokojených pacientů.

Jakub Železňák. Vítěz mistrovství kulturistiky ČR dorostu a juniorů 2020 ve své kategorii.
V naší ortopedické ambulanci ošetřen pro bolesti ramena v rámci sportovního přetížení. K rychlému zotavení u nás absolvoval sérii aplikací rázové vlny.

Rostisval Majiroš, Ostrava
Předem mého dopisu, bych Vás rád pozdravil. V polovině měsíce července tohoto roků, jsem byl přijat na operační zákrok, výměna kyčelního kloubu. Tímhle dopisem bych chtěl vyzdvihnout ortopedii v nemocnici Karviná-Ráj, pod vedením p. primáře Holínky. Za dobu mé hospitalizace, jsem byl nad míru spokojený. Za práci lékařů, sester a celého zdravotního personálu, který byl velmi vstřícný a ochotný. Rehabilitační sestřičky byli velmi zodpovědné a trpělivě. Také bych chtěl připomenout a poděkovat Orlovské rehabilitační péči, která navazovala na tu nemocniční. V Orlové byla po celou dobu mé rehabilitace, příjemná a zodpovědná zdravotní péče lékařů, sester které se o mě a ostatní starali. Nesmím zapomenout na lékaře, který mě operoval. Rád bych chtěl poděkovat p. MUDr. Stoškovi za jeho přístup a práci, kterou dělá. Závěrem, bych chtěl popřát v dnešní nelehké době, všem zaměstnancům nemocnice Karviná - Ráj, mnoho úspěchů v novém roce a pevné zdraví. S pozdravem Váš spokojený pacient

Mgr. Ludvík Klega, režisér, Ostrava
Vážené vedení nemocnice Karviná – Ráj, Vážený primář ortopedického oddělení MUDr. Martin Holinka.
Vážení, shodou okolností jsem byl 13.3.2020 hospitalizován na ortopedickém oddělení nemocnice v Karviné. Musím přiznat, že jsem měl jakousi prvotní vnitřní nedůvěru. Po příjezdu na oddělení však byla pryč. Celá ortopedie zářila čistotou, všude klid. Byl jsem ubytován, dá-li se to tak nazvat, na prostorném třílůžkovém pokoji. Přišla sestřička, s úsměvem. Přišel lékař provést patřičné přijímací úkony, s úsměvem. Tak to šlo celý můj pobyt. Sestry bez rozdílu všechny ochotné, milé, usměvavé, s ničím neměly problém, vlastně tak trochu vytvářely domácí pohodu. To pacient uvítá. Samozřejmě, že oddělení funguje tak, jak je vede primář. Tady jsem pochopil, že vztahy jsou založeny na vzájemném respektu, nikoliv diktatuře. To se projevuje pozitivně na chodu celého oddělení. I taková maličkost, dá se říct, rád čtu a ke knize patří káva. Kteroukoliv sestru jsem požádal, každá mi kávu ochotně zalila. A jako bonus mi jedna sestřička, když jsem dočetl svou knihu, mi od stejného autora přinesla knihu z domu. To jsem byl vskutku dojat. Takže, děkuji lékařům za perfektní přístup a děkuji všem těm andělům v modrých stejnokrojích. Díky nim jsem pochopil, proč je to Karviná – RÁJ.

Lukáš Hečko, Havířov
Dobrý den. Dne 3.7.2020 mi byla ve vaši nemocnici provedena plastika křížového vazu. Tímto bych chtěl poděkovat ortopedickému oddělení, hlavně MUDr. Stoškovi a MUDr. Sztefkovi za výborně provedenou operaci. Děkuji moc S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

Zdena Zapletalová, Ostrava
Dobrý den, byla jsem u vás v nemocnici Karviná-Ráj na operaci kolene u MUDr. Martina Holinky. Chtěla bych poděkovat veškerému personálu na ortopedickém oddělení za dobrý přístup a zároveň mladému týmu lékařů za zájem o pacienta a profesionalitu. MUDr. Martin Holinka je odborník s lidským a přátelským přístupem k pacientům, tento lékař si zaslouží uznání.

Ing. Kristina Stoszková, Bohumín
Chci touto cestou vyjádřit upřímné poděkování p. dr. Jiřímu Stoškovi za kvalitně provedenou artroskopii kolena, kterou jsem podstoupila v orlovské nemocnici v červnu v rámci programu „Jednodenní péče“. Za dva měsíce po operaci jsem již byla schopna chodit po horách ☺ A nejde jen o výsledek, ale i o skvělou péči personálu před, během i po zákroku, jeho až nezvykle lidský a přitom zcela profesionální přístup. Velmi jsem také uvítala formát jednodenního pobytu v nemocnici, který vnímám jako minimálně zatěžující pro pacienta, aniž by byl ochuzen o nutnou odbornou péči. V případě potřeby v budoucnu se opět s důvěrou obrátím na p. dr. Stoška a tým karvinské ortopedické ambulance. Přeji Vám hodně spokojených pacientů a radost z dobrého díla.

Alena Kurečková, Vítkov
Chtěla bych tímto způsobem vřele poděkovat primáři ortopedického oddělení MUDr. Holinkovi a celému kolektivu za skvěle odvedenou práci a následnou péči při operaci mého kyčelního kloubu. Moc děkuji za milý a vstřícný přístup k pacientům na tomto oddělení.

Ivana Calábková, Ostrava
Dobrý den. Touto cestou bych chtěla poděkovat panu doktorovi Jiřímu Stoškovi, za provedenou operaci kyčelního kloubu mé mamince Věře Kušové a za následnou pooperační péči. Maminka byla spokojená a mile překvapena s přístupem a profesionalitou. Nyní se zotavuje v lázních Darkov a těší se dobré rekonvlescenci. Ještě jednou děkujeme za vše. Přeji úspěchy ve vaší práci.

Miroslav Polák, Havířov
Vážený pane primáři. Dne 3. ledna 2020 jsem podstoupil výměnu pravého kyčelního kloubu v nemocnici Karviná-Raj. Vše proběhlo pod vaším vedením OK. Následně po operaci jsem absolvoval rehabilitaci v Orlové a 27. ledna jsem byl převezen do rehabilitační péče v sanatoriu Darkov na ulici Čs. Armády. Následuje 4-týdenní lázeňská péče. Využívám veškeré možnosti, které jsou mi dány pro rehabilitaci. Mnohokrát děkuji.

Kateřina Zajícová , Krnov
Vážený pane řediteli, chci Vám touto cestou a otevřeným dopisem moc poděkovat. Byla jsem u Vás operována - absolvovala jsem výměnu kyčelního kloubu - tzv. totální endoprotézu, dne 16.6.2020. Úvodem je potřeba říci, že já nejsem právě jednoduchý pacient. Jsem po dětské mozkové obrně a tudíž se neumím pohybovat jako "zdravý člověk". Také svalstvo, šlachy, kosti a vůbec vše v souvislosti s předmětnou operací je u mne jinak, než u běžných lidí. Proto moc děkuji za odvahu lékařům, kteří se uvolili mne operovat a pomohli mi od velkých bolestí. Hlavně panu Mudr. Jiřímu Stoškovi, který mne na operaci připravoval a musel nastudovat specifika mého případu. Samozřejmě jsem moc vděčná i ostatním zúčastněným, avšak ty neznám jménem. Pan Stošek byl skvělý jak v přípravě na operaci, tak i po operaci, kdy bylo vidět zájem o mne jako pacienta a měla jsem pocit, že jsem v dobrých rukou. Nyní s odstupem několika týdnů mohu říci, že operace se velmi povedla. Můj život se zhodnotil o stovky procent. Bolesti ustaly, začínám se pohybovat o berličkách čím dále tím jistěji. Jizva se krásně zhojila a vzhledem k rozsahu operace je nepatrná. Jsem moc spokojená a šťastná. Dále Vám chci říci, že bylo až s podivem, jak všechen personál, se kterým jsem se u Vás potkala byl příjemný a trpělivý. Není to nyní pro ně určitě jednoduché s ohledem na současné komplikace kvůli koronaviru. Sama zaměstnávám kolem stovky lidí na různých pozicích a v několika provozech. Proto dokáži ocenit, když vidím, jak Váš personál, se kterým jsem přišla do styku byl vlídný, pozorný a přívětivý. Hned od prvního dojmu - od paní ve dveřích, která měřila teplotu, přes paní ve vrátnici, sestřičky na pokojích, lékaře… Všichni se ke mně chovali velmi slušně a hezky. Za Vaši příkladnou péči a skvělou léčbu Vám moc děkuji a určitě využiji každé příležitosti k tomu abych o Vás podala ty nejlepší reference. Moc děkuji S přáním krásného dne.

Jiří Urban, Ostrava
Vážený pane doktore, děkuji za přijetí do vaši ambulance, kde jsem se setkal s vysokou profesionalitou. S úctou Jiří Urban.

Yvona Heroutová, Ludgeřovice
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za profesionální a hlavně lidský přístup, velkou ochotu a příjemné prostředí celému personálu, a to sestřičkám, panu primáři a dalším lékařům ortopedického oddělení Vaší nemocnice, kde jsem 28. 2. 2020 absolvovala artroskopii kolene. Během zákroku při spinální anestezii byla rovněž velmi milá a profesionální i paní anestezioložka.

Ještě jednou moc děkuji.

Hana Miková, Ostrava
Alespoň tímto bych chtěla poděkovat panu primáři Mudr. Holinkovi a personálu za perfektní odvedenou práci a vstřícný přístup. V prosinci 2019 jsem byla operována v nemocnici Karviná Ráj pro TEP kolene. Po 3 měsících po operaci se cítím velice dobře. V případě další ortopedické operace nebudu váhat a s důvěrou se opět obrátím na pana primáře a jeho kolektiv zdravotníků. Přeji hodně úspěšných operací a spokojených pacientů jako jsem já.

Alena Škrabánková, Ostrava
V lednu letošního roku jsem byla hospitalizována na ortopedickém oddělení Vaší nemocnice. Touto cestou bych chtěla poděkovat lékařům, sestrám i ostatnímu personálu za péči a přístup k pacientům. Zvlášť bych chtěla poděkovat prim. MUDr. Martinu Holínkovi, za dobrý výsledek operace. Také chválím kuchaře, strava byla pestrá a velmi chutná.  Ještě jednou díky celému kolektivu.

Nemčeková Jarmila, Doubrava
Chtěla bych tímto způsobem poděkovat panu primáři MUDr. Martinu Holinkovi a celému kolektivu lékařů a sestřiček ortopedického odděleni Vaší nemocnice za péči, kterou mi poskytli při operaci TEP mého kolena. Setkala jsem se s velkou ochotou, pomocí, vstřícností a profesionálním přístupem pana primáře a celého kolektivu ortopedie. Přeji mnoho stejně spokojených pacientů.

Dalibor Soukup, Ostrava
Dobrý den, právě jsem absolvoval ve Vaší ordinaci třetí aplikaci plazmy do kolen. Chtěl bych pochválit profesionální a lidský přístup sestřiček, paní Jany a Renáty, a opravdu bezbolestnou aplikaci plazmy mladého pana doktora Šilara.

Emilie Černá, Ostrava
Dobrý den, 24.6. jste mi operoval hallux na levé noze, 25.6. jsem byla propuštěná z nemocnice. Musím Vám poděkovat za vydařenou operaci a pochválit personál na ortopedii v Karviné-Ráji. Se zdravotnickým přístupem mám kvůli mámy bohaté zkušenosti, ale tak úžasný personál jsem ještě nezažila. Jedinci se najdou, ale tam byl krásný přístup k pacientům u všech. Škoda, že jsem se nezeptala na jméno sestřiček, které měly v době mé hospitalizace noční službu, protože ty byly na jmenování. Prostě miliónové!!

Jana Hopenštoková, Píšť
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu v čele s primářem ortopedického oddělení MUDr. Martinu Holinkovi za bezvadný přístup k pacientům a mně samotné po operaci TEP kolena, která mi byla provedena 22.7.2020. Opravdu jsem maximálně spokojená za tu rodinnou pohodu – tak jsem se v této nemocnici cítila! Po operaci následovala rehabilitace v nemocnici Orlová, a musím pochválit personál za stejný bezvadný přístup k pacientům! Všem Vám moc děkuji a ti, kteří se chystají na nějakou ortopedickou operaci, tak můžu jen doporučit nemocnici Karviná Ráj – tam je to opravdu RÁJ !!!!!Děkuji a zdravím Vás všechny.

Miroslav Skalka, Ostrava-Petřkovice
Dobrý den pane primáři MUDr. Martine Holinko, dne 22.6.2020 jsem podstoupil operaci pravého kolena. S operací jsem velmi spokojen i s pooperační péčí i rehabilitací. Proto Vám i všem doktorům, sestrám a ošetřovatelkám na Vašem primariátu děkuji za vysoce profesionální přístup ke všem pacientům, ale i k mé osobě. Přeji Vám i všem pod Vašim vedením hodně pracovních i osobních úspěchů a hlavně hodně zdraví!!!