Vážení pacienti,
dovolujeme si Vás informovat, že jsme s ohledem na aktuální situaci, přistoupili k aktualizaci ceníku, který obsahuje také nově zavedené nadstandardní služby pro pacienty. Více informací naleznete v ceníku.
Děkujeme za pochopení, tým Nandana, s.r.o.

Martin Zedníček

Krajní univerzál Martin Zedníček podstoupil u MUDr. Jiřího Stoška chirurgický zákrok kolene

Krajní univerzál Martin Zedníček podstoupil 12. ledna v Orlové u MUDr. Jiřího Stoška chirurgický zákrok kolene, které si poranil v pohárovém zápase proti pražské Slavii.

Odchovanec olomouckého fotbalu, který do Karviné přišel v létě z Otrokovic, se zranil na začátku listopadového osmifinálového utkání MOL Cupu. „Chtěl jsem vypíchnout balón Lukáši Masopustovi a ucítil jsem prasknutí v koleni. Snažil jsem se to ještě rozběhat, ale nešlo to. V ten okamžik jsem začal tušit, že je něco špatně,“ vrátil se k inkriminovanému okamžiku brzy dvaadvacetiletý fotbalista s tím, že magnetická rezonance odhalila přetržení předního zkříženého vazu v koleni.

Rekonvalescence po čtvrtečním zákroku, který proběhl podle jeho slov bez problémů, si vyžádá nějaký čas. Proto s ním trenéři v nejbližší době nebudou moci počítat.

Zdroj MFK Karviná