Objednávky 736 537 610

Vážení pacienti,
prosíme, NOVĚ se objednávejte na vyšetření k lékaři nebo pro vystavení receptu na telefonním čísle: 736 537 610. Vaše telefonáty vyřizuje naše nová kolegyně, v pracovní dny od 7:00 - 15:00 hodin. Pro objednání nebo vyřízení dotazu můžete použít e-mail: info@nandana.cz. na Váš dotaz odpovíme do 24 hodin.
Děkujeme, tým Nandana

Martin Zedníček

Krajní univerzál Martin Zedníček podstoupil u MUDr. Jiřího Stoška chirurgický zákrok kolene

Krajní univerzál Martin Zedníček podstoupil 12. ledna v Orlové u MUDr. Jiřího Stoška chirurgický zákrok kolene, které si poranil v pohárovém zápase proti pražské Slavii.

Odchovanec olomouckého fotbalu, který do Karviné přišel v létě z Otrokovic, se zranil na začátku listopadového osmifinálového utkání MOL Cupu. „Chtěl jsem vypíchnout balón Lukáši Masopustovi a ucítil jsem prasknutí v koleni. Snažil jsem se to ještě rozběhat, ale nešlo to. V ten okamžik jsem začal tušit, že je něco špatně,“ vrátil se k inkriminovanému okamžiku brzy dvaadvacetiletý fotbalista s tím, že magnetická rezonance odhalila přetržení předního zkříženého vazu v koleni.

Rekonvalescence po čtvrtečním zákroku, který proběhl podle jeho slov bez problémů, si vyžádá nějaký čas. Proto s ním trenéři v nejbližší době nebudou moci počítat.

Zdroj MFK Karviná