Objednávky 736 537 610

Vážení pacienti,
prosíme, NOVĚ se objednávejte na vyšetření k lékaři nebo pro vystavení receptu na telefonním čísle: 736 537 610. Vaše telefonáty vyřizuje naše nová kolegyně, v pracovní dny od 7:00 - 15:00 hodin. Pro objednání nebo vyřízení dotazu můžete použít e-mail: info@nandana.cz. na Váš dotaz odpovíme do 24 hodin.
Děkujeme, tým Nandana

Reference osobností

Jan Tománek (tanečník a porotce StarDance, vicemistr ČR), Radim Haas (hokejista), Antonín Pechanec (hokejista), Mgr. Tomáš Tesař, MBA (hlavní instruktor Krav Maga Ostrava)

Jan Tománek, tanečník a porotce StarDance, vicemistr ČR a Kanady v 10ti tancích, vicemistr Evropy v Latinských formacích
“Doktora Holinku znám osobně a opakovaně jsem využil jeho odborných rad. Proto můžu doporučit jeho péči v této ortopedické ambulanci.”

Radim Haas – extraligový hráč hokejového týmu Osvětim
“Již delší dobu navštěvuji pana doktora Martina Holinku a s jeho prací a profesionálním přístupem jsem velice spokojen. V březnu 2018 mi byla provedena replastika vazu v koleni, operace proběhla úspěšně a bez komplikací. Již tři měsíce po operaci se mohu na 100% věnovat hokeji. Pana doktora mohu jenom doporučit.”

Antonín Pechanec – prvoligový hráč hokejového týmu Vsetín
“K doktorovi Holinkovi docházím pravidelně již 6 let a vždy mi se vším pomohl. Za jiného ortopeda bych jej nevyměnil. Je vstřícný a velice ochotný řešit veškeré problémy ihned po oslovení. Doporučuji všem lidem s ortopedickými obtížemi.”

Mgr. Tomáš Tesař, MBA, hlavní instruktor Krav Maga Ostrava
,,Náš klub dlouhodobě spolupracuje s MUDr. Martinem Holinkou. S jeho péčí jsme maximálně spokojeni. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout jeho profesionalitu, vstřícný přístup a ochotu.”

  • Mgr. Tomáš Tesař, MBA, hlavní instruktor Krav Maga Ostrava
  • Radim Haas – extraligový hráč hokejového týmu Osvětim
  • Jan Tománek, tanečník a porotce StarDance, vicemistr ČR a Kanady v 10ti tancích, vicemistr Evropy v Latinských formacích
  • Antonín Pechanec – prvoligový hráč hokejového týmu Vsetín